menuordersearch
totar.ir

توتار اقدام به معرفی اجمالی شرکت مهیارگ می نماید ,

(0)
(0)
شرکت مهیارگاز

شرکت مهیار

شرکت مهيار گاز توانسته با ايجاد تکنولوژي و رسيدن به فناورهاي روز دنيا محصولات جديدي در سطح کشورهاي اروپايي توليد نمايد و درصدد ايجاد خطوط جديد و مدرن در اين شرکت مي باشد که بتواند سبد کالائي محصولات خود را به چند قلم همچون ماشين لباسشوئي، ماشين ظرفشوئي، فر توکار، هود، کولر آبي و گازي برساند. اين شرکت با ايجاد شرايط مساعد در عرصه توليد و برداشته شدن تحريم ها خود را به اهداف تعيين شده نزديک تر مي بيند و در طي ارتباطاتي که با چندين کشور برقرار نموده است محصولاتي را مورد بازديد و بازرسي قرار داده است.


ـ يکي از افتخارت بزرگ شرکت مهيارگاز (سهامي خاص) ارائه خدمات پس از فروش گسترده در سراسر کشور است. هم اکنون حدود 303 نمايندگي پس از فروش مجهز در سراسر ايران مسئوليت خدمات رساني به مشتريان اين شرکت را به عهده دارند. ـ قطعات يدکي و در دسترس بودن اين مراکز موجب گرديده است تا مصرف کنندگان، شرکت ما را به ساير محصولات مشابه ترجيح دهند.


اهداف
هدف اصلي مهيارگاز توليد محصولات با کيفيت مطابق با سلايق ايراني و مجهز به تکنولوژي روز دنيا مي باشد و همواره در جستجوي نوع آوري در توليد محصولات جديد مي باشد .از جمله اقدامات زيربنايي اين شرکت نظارت مستمربخش و کنترل کيفيت خطوط توليدي و نمونه سازي هاي اوليه مي باشد که در حال حاضر کارشناسان شرکت همچنان در حال بررسي و بهينه سازي آن مي باشند. افزايش کيفيت و تأمين رضايت هر چه بيشتر مشتريان نيز از ديگر برنامه هاي آينده شرکت مي باشد. درضمن این شرکت در نظر دارد در راستای افق چشم انداز با شرکتهای خارجی به صورت مشارکتی (joint venture ) همکاری داشته باشد.


اين شرکت درراستاي اهداف بلندمدت خود توانسته رشدي چشمگیری در سال های اخیر داشته باشد که اين امر نشانگر توانايي و برنامه ريزي دقيق مديران اين مجموعه براي اين شرکت توليدي و صنعتي مي باشد.اين شرکت با هدف ارتباط با کشورهاي داراي صنعت لوازم خانگي خود را براي بازارهاي جهان آماده سازي مي کند.

راهنمای سایت توتار یک عمده فروشی آنلاین است که میتواند برای جوانان و خانم های خانه دار بدون هیچ هزینه ای درآمدزا باشد. توتار شما را راهنمایی میکند که چگونه ثبت نام کنید، چگونه خرید خوب داشته باشید و چگونه تخفیف بگیرید و فروشنده باشد. به توتار اعتماد کنید چگونه به توتار اعتماد کنیم توتار نه تنها فروشگاه مجازی است بلکه یک عمده فروشی حقیقی نیز می باشد که با تعهد محضری به ارگان های ذیربط و داشتن نماد ساماندهی و همچنین نماد ملی اعتماد الکترونیک متعهد شده است که طبق مفاد آیین نامه عمل کند و هرگونه تخطی از این مسیر میتواند از لحاظ حقوقی و کیفری برای توتار انتهای فعالیت باشد. پس مطمئن باشید که توتار برای شما بهترین ها را به ارمغان خواهد آورد. پرسش های متداول مطمئنا جلب اعتماد خریدار در یک فروش اینترنتی مهم خواهد بود بدین جهت که خریدار آگاهی از اصالت و اعتبار فروشگاه ندارد و از رویه ارسال کالاها بی خبر است. دراین بخش سوالاتی که در ذهن شما شکل میگیرد تا حد زیادی پاسخ داده شده است. اگر ابهامی برای شما وجود داشت در این بخش از ما بپرسید و یا با توتار تماس بگیرید قوانین و ضوابط فروشگاه قوانین و ضوابط مربوط به توتار و نحوه ارسال و بازگشت کالا در این بخش مبثوت می باشد از آنجا که پیچیدگی ها رویه ارسال و حجم بالای سفارشات ممکن است نیاز به تمهیدات خاصی باشد پیشنهاد میکنم این بخش را مطالعه کنید و با نظرات خود توتار را برای هرچه محکم تر شدن کمک کنید
شرکت سازنده