menuordersearch
totar.ir

مشارکت در فروش توتار - توتار فروشگاه شما نیز هست - درآمد کنید ,

(0)
(0)
توتارگیت

توتار گیت !! توتار یک فروشگاه معمولی نیست

توتار برای اولین بار قصد دارد برنامه ویژه ای برای همکاری با تک تک مشتریانش داشته باشد

 

همکاری با توتار - در توتار فروشنده باشید -

شما میتوانید فروشنده باشید !!!

 

صبور باشیدو متن زیر را به دقت بخوانید

در فرم عضویت، شماره همراه شما در سیستم ما به عنوان نام کاربری همکاری شما ثبت می شود  اگر شخصی از طرف شما به توتار بیاید و اقدام به خرید کند بایستی در توضیحات شماره تلفن شما که نام کاربری شما درسیستم ما می باشد را به عنوان معرف وارد نماید.

در این صورت چه اتفاقی می افتد؟؟

با توجه خرید شخصی که شما معرفش بوده اید، از این خرید سود می­برید.

سوال اینجاست که چه مبلغی عاید شما می شود؟؟

واحد پول ما **توتاری**است  که هر توتاری 1000 تومان رایج است و به ازای هر کالای بزرگ (مانند تلوزیون ،اجاق گاز، یخچال و ...) شما 20 توتاری دریافت می کنید و به ازای هر قلم کالای کوچک 3 الی 8 توتاری دریافت خواهید کرد

توتار یک فروشگاه آنلاین است که قصد دارد وسعتی به اندازه ایران و عضویتی به بزرگی تک تک شما داشته باشد

جالب­تر اینکه این حلقه متوقف نمی شود و تا یک سال با واسطه هرچند حلقه به شما سود میرسد ولی به صورت تصاعدی کاهش پیدا می­کند.

 

نحوه پرداخت سود شما به چه صورت خواهد بود؟؟

تصور کنید شما 200 توتاری جمع کرده اید شما می­توانید با این پول از توتار کالا بخرید یا می­توانید 60 درصد مبلغ را به صورت نقدی دریافت نمایید.

اولین حلقه این فروشگاه باشید و با معرفی به دوستان و آشنایانتان درآمد کنید.

خانوم های خانه دار بدون هیچ هزینه ای می توانند درامد عالی داشته باشند.

این نام را به خاطر بسپارید

توتار

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

2 نظر
مریم میراخوری
شنبه یازدهم اسفند ۹۷
پاسخ
()
()
مریم میراخوری
عالي
راهنمای سایت توتار یک عمده فروشی آنلاین است که میتواند برای جوانان و خانم های خانه دار بدون هیچ هزینه ای درآمدزا باشد. توتار شما را راهنمایی میکند که چگونه ثبت نام کنید، چگونه خرید خوب داشته باشید و چگونه تخفیف بگیرید و فروشنده باشد. به توتار اعتماد کنید چگونه به توتار اعتماد کنیم توتار نه تنها فروشگاه مجازی است بلکه یک عمده فروشی حقیقی نیز می باشد که با تعهد محضری به ارگان های ذیربط و داشتن نماد ساماندهی و همچنین نماد ملی اعتماد الکترونیک متعهد شده است که طبق مفاد آیین نامه عمل کند و هرگونه تخطی از این مسیر میتواند از لحاظ حقوقی و کیفری برای توتار انتهای فعالیت باشد. پس مطمئن باشید که توتار برای شما بهترین ها را به ارمغان خواهد آورد. پرسش های متداول مطمئنا جلب اعتماد خریدار در یک فروش اینترنتی مهم خواهد بود بدین جهت که خریدار آگاهی از اصالت و اعتبار فروشگاه ندارد و از رویه ارسال کالاها بی خبر است. دراین بخش سوالاتی که در ذهن شما شکل میگیرد تا حد زیادی پاسخ داده شده است. اگر ابهامی برای شما وجود داشت در این بخش از ما بپرسید و یا با توتار تماس بگیرید قوانین و ضوابط فروشگاه قوانین و ضوابط مربوط به توتار و نحوه ارسال و بازگشت کالا در این بخش مبثوت می باشد از آنجا که پیچیدگی ها رویه ارسال و حجم بالای سفارشات ممکن است نیاز به تمهیدات خاصی باشد پیشنهاد میکنم این بخش را مطالعه کنید و با نظرات خود توتار را برای هرچه محکم تر شدن کمک کنید
شرکت سازنده