menuordersearch
totar.ir

توتار یک فروشگاه معتبر است که تمامی مجوز های ارگان های ذیربط را دارد ,

(4)
(0)
چگونه به توتار اعتماد کنیم

چگونه به توتار اطمینان کنیم؟!

توتار یک فروشگاه اینترنتی است که توانسته در مدت کم اعتماد هموطنان را به نسبت قیمت مناسب و تعهد خود جلب کند. این روزها با افزایش فروشگاه های اینترنتی، تشخیص فروشگاه های معتبر از فروشگاه های نامعتبر گاها مشکل شده است و خرید از یک فروشگاهی که نام آشنا نیست ویا تازه به عرصه آنلاین پا گذاشته است ممکن است همراه با اضطراب باشد. اما توتار با تعهد محضری به ارگان های ذیربط و داشتن نماد ساماندهیو همچنیننماد ملی اعتماد الکترونیکمتعهد شده است که طبق مفاد آیین نامه عمل کند و هرگونه تخطی از این مسیر میتواند از لحاظ حقوقی و کیفری برای توتار انتهای فعالیت باشد. پس مطمئن باشید که توتار برای شما بهترین ها را به ارمغان خواهد آورد.

 

آیا توتار فقط یک فروشگاه مجازی است؟

توتار از سال 1368 به صورت حرفه ای در زمینه لوازم خانگی به صورت حقیقی فعالیت دارد و مجموعه فروشگاههای بسیاری را تحت پوشش خود قرار داده از لحاظ زنجیره تامین کالا به تکیه گاهی استواری تبدیل شده است. از این رو تصمیم به راه اندازی فروشگاه آنلاین نمود که بتواند این خدمات رسانی را به سراسر ایران عزیز داشته باشد. با تند رو شدن سیستم حمل و نقل سراسری و حمایت از شرکت های دانش بنیان در تمام زمینه ها، بعد مسافت و مشکلات ارسال کالاها، به طور کلی مرتفع شده است و شما هرکجای ایران که باشید با همان کیفیت کالایی را دریافت خواهید کرد که به صورت ایده آل بایستی دست مصرف کننده برسد. پس جواب سوال ** نه ** است.

توتار یک فروشگاه با تجربه حقیقی است که هرآنچه در فروشگاه خود موجود میکند نتیجه دودهه بازخورد است.

 

آیا هر چقدر کالا بخواهیم میتوانیم خرید کنیم؟؟

در جواب باید بگوییم ** خیر ** . عده ای از فروشگاهها هستند که با صورت مارکتینگ فعالیت دارند یعنی اجناس سایر فروشگاهها حقیقی را بر روی سایت خود قرار میدهند و فقط بازاریابی و فروش دارند و بدین ترتیب است که معمولا با مشکل تامین جنس روبرو هستند و باعث بی اعتمادی میشوند و به اصطلاح تر و خشک را باهم میسوزانند. اما توتار این گونه نیست. برای مثال ممکن است در انبار توتار یک جفت از یک مدل یخچال موجود باشد ، شما نمیتوانید بیشتر از یک جفت ثبت سفارش کنید و مثلا از یک مدل تلوزیون 20 عدد موجود باشد شما نمیتوانید 21 عدد ثبت سفارش کنید از این رو سفارش های شما هر صبح ساعت 10 تحویل پست و باربری میگردد و هیچ گونه مشکل تامین جنس نخواهیم داشت وبه سرعت کالای سفارش داده شما ارسال میگردد.

 

آیا امکان خرید حضوری هست؟؟

بله توتار یک فروشگاه مرکزی دارد که میتوانید حضوری تشریف بیاورید و اجناس مورد پسند خود را خریداری کنید.

 

 

راهنمای سایت توتار یک عمده فروشی آنلاین است که میتواند برای جوانان و خانم های خانه دار بدون هیچ هزینه ای درآمدزا باشد. توتار شما را راهنمایی میکند که چگونه ثبت نام کنید، چگونه خرید خوب داشته باشید و چگونه تخفیف بگیرید و فروشنده باشد. به توتار اعتماد کنید چگونه به توتار اعتماد کنیم توتار نه تنها فروشگاه مجازی است بلکه یک عمده فروشی حقیقی نیز می باشد که با تعهد محضری به ارگان های ذیربط و داشتن نماد ساماندهی و همچنین نماد ملی اعتماد الکترونیک متعهد شده است که طبق مفاد آیین نامه عمل کند و هرگونه تخطی از این مسیر میتواند از لحاظ حقوقی و کیفری برای توتار انتهای فعالیت باشد. پس مطمئن باشید که توتار برای شما بهترین ها را به ارمغان خواهد آورد. پرسش های متداول مطمئنا جلب اعتماد خریدار در یک فروش اینترنتی مهم خواهد بود بدین جهت که خریدار آگاهی از اصالت و اعتبار فروشگاه ندارد و از رویه ارسال کالاها بی خبر است. دراین بخش سوالاتی که در ذهن شما شکل میگیرد تا حد زیادی پاسخ داده شده است. اگر ابهامی برای شما وجود داشت در این بخش از ما بپرسید و یا با توتار تماس بگیرید قوانین و ضوابط فروشگاه قوانین و ضوابط مربوط به توتار و نحوه ارسال و بازگشت کالا در این بخش مبثوت می باشد از آنجا که پیچیدگی ها رویه ارسال و حجم بالای سفارشات ممکن است نیاز به تمهیدات خاصی باشد پیشنهاد میکنم این بخش را مطالعه کنید و با نظرات خود توتار را برای هرچه محکم تر شدن کمک کنید