menuordersearch
totar.ir

توتار انگیزها!! چیست؟؟ ,

۱۳۹۷/۹/۲۰ سه شنبه
(0)
(0)
توتار انگیزها!! چیست؟؟
توتار انگیزها!! چیست؟؟

توتار یک مجموعه فروشگاهی است که به صورت حقیقی (و نه مارکت پلیس!!) فعالیت دارد. هر آنچه در توتار جمع آوری و ارائه می شود حاصل بازخورد خریدهای حقیقی است.
اگر از کالایی به خاطر نوع کیفیت و کارایی حتی یک بار به توتار شکایتی از طرف خریداران شود توتار تعهد می دهد که دیگر آن کالا را برای فروش موجود نخواهد کرد.
توتار ضامن یک خرید ایده آل و به صرفه است.

 

   توتارانگیز چیست؟

توتار با تجربه دو دهه فعالیت در زمینه لوازم خانگی مفتخر است که می تواند کالاها را به صورت عمده خریداری کند و به تبع آن قیمت بعضی از کالاها که به صورت دوره ای تغییر می کند می تواند بسیار کمتر از سایر فروشگاههای حقیقی و یا اینترنتی اعمال شود. بسته به نوع استقبال مشتریان می توانیم تخفیف های قابل توجهی از شرکت ها برای شما بگیریم.

 

   تفاوت توتار با سایر فروشگاه ها

توتار به صورت تخصصی در زمینه لوازم خانگی و مبلمان فعالیت میکند و می تواند یک خرید مطمئن برای شما به ارمغان بیاورد و کالاهایی که در قسمت توتار انگیزها برای شما ارائه می شود مطمئنا بسیار مناسب هستند و از شما دعوت می کنیم این بخش را پیگیر باشید.

 

چگونه به توتار اطمینان کنیم؟!

این روزها با افزایش فروشگاه های اینترنتی، تشخیص فروشگاه های معتبر از فروشگاه های نامعتبر گاها مشکل شده است و خرید از یک فروشگاهی که نام آشنا نیست ویا تازه به عرصه آنلاین پا گذاشته است ممکن است  همراه با اضطراب باشد. اما توتار با تعهد محضری به ارگان های ذیربط و داشتن نماد ساماندهی و همچنیننماد ملی اعتماد الکترونیک متعهد شده است که طبق مفاد آیین نامه عمل کند و هرگونه تخطی از این مسیر میتواند از لحاظ حقوقی و کیفری برای توتار انتهای فعالیت باشد. پس مطمئن باشید که توتار برای شما بهترین ها را به ارمغان خواهد آورد.          به ما اعتماد کنید.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
راهنمای سایت توتار یک عمده فروشی آنلاین است که میتواند برای جوانان و خانم های خانه دار بدون هیچ هزینه ای درآمدزا باشد. توتار شما را راهنمایی میکند که چگونه ثبت نام کنید، چگونه خرید خوب داشته باشید و چگونه تخفیف بگیرید و فروشنده باشد. به توتار اعتماد کنید چگونه به توتار اعتماد کنیم توتار نه تنها فروشگاه مجازی است بلکه یک عمده فروشی حقیقی نیز می باشد که با تعهد محضری به ارگان های ذیربط و داشتن نماد ساماندهی و همچنین نماد ملی اعتماد الکترونیک متعهد شده است که طبق مفاد آیین نامه عمل کند و هرگونه تخطی از این مسیر میتواند از لحاظ حقوقی و کیفری برای توتار انتهای فعالیت باشد. پس مطمئن باشید که توتار برای شما بهترین ها را به ارمغان خواهد آورد. پرسش های متداول مطمئنا جلب اعتماد خریدار در یک فروش اینترنتی مهم خواهد بود بدین جهت که خریدار آگاهی از اصالت و اعتبار فروشگاه ندارد و از رویه ارسال کالاها بی خبر است. دراین بخش سوالاتی که در ذهن شما شکل میگیرد تا حد زیادی پاسخ داده شده است. اگر ابهامی برای شما وجود داشت در این بخش از ما بپرسید و یا با توتار تماس بگیرید قوانین و ضوابط فروشگاه قوانین و ضوابط مربوط به توتار و نحوه ارسال و بازگشت کالا در این بخش مبثوت می باشد از آنجا که پیچیدگی ها رویه ارسال و حجم بالای سفارشات ممکن است نیاز به تمهیدات خاصی باشد پیشنهاد میکنم این بخش را مطالعه کنید و با نظرات خود توتار را برای هرچه محکم تر شدن کمک کنید